VETERAN ROOM

Veteran room jest opcja dla absolwentów szkoły rysunku DOMIN. Kiedy ukończysz wszystkie trymestry to dalej dostajesz zajęcia artystyczne w Dominie dożywotnio i za darmo. Dodatkowo masz dostęp do platformy Video na której możesz sobie odtworzyć wszystkie lekcje w swoim czasie. Jest to wyjątkowa i unikalna cecha lekcji rysunku w Dominie

Jakie należy spełnić warunki :

Należy ukończyć kurs czyli wszystkie XV Trymestrów. Od tego momentu XVI i każdy kolejny trymestr masz za darmo. Możesz też przychodzić na indywidualne korekty w ramach Wolnej Pracowni.

Co to jest Wolna Pracownia? – to czas kiedy wyznaczony prowadzący jest dostępny dla aktualnych uczniów Domina jak i absolwentów posiadających status Veteran Room.

Najczęściej wygląda to tak że na korektę z jakimś rysunkiem przychodzi się w czasie 18.00-21.00 i daje się go do sprawdzenia.

Czy można wykupić wszystkie trymestry od razu?

Tak 😉 choć byłaby to sprawa dość kosztowna. Nie mniej można.

Pewnie nie pisałbym o tym pytaniu gdy nie fakt, że po ustanowieniu Veteran Room trzy osoby je zadały.

Bo rzeczywiście do tego się wszystko sprowadza.

No i wtedy można te trymestry robić do samej śmierci. Można je robić podczas wakacyjnego kursu rysunku czy rysunku w ferie zimowe. Każdy wariant jest dopuszczalny. Można sobie podążać za prowadzącym. Ma się dostęp od razu do całej platformy Video.

Akwarela.eu – czy to wchodzi do Veteran Room?

Tak. Tak to się odbywa:

Osoba zapisana na kurs rysunku w Dominie dostaje na dzień dobry dostęp do kursu akwareli “Drzewa i las” o wartości 159 zł (kolejna z unikalnych cech Domina)

I na każde trzy trymestry nauki rysunku dostaje się kurs akwareli gratis.

Tak więc jest to dość ciekawe. Co więcej …

Jeżeli ukończysz piętnaście trymestrów to na koniec dostajesz dodatkowe 5 kurs akwareli gratis.

Ale to nie wszystko:

Jeżeli z wyprzedzeniem wykupisz wszystkie trymestry to dostajesz Bonus w postaci jeszcze 10 kursów akwareli. A to biorąc pod uwagę że najdroższe kursy na akwarela.eu kosztują 459 zł to daje zysk w wysokości 4590 zł wow!