SZKOLENIA

Artystyczne szkolenia dla firm

Wiele organizacji zamawia u nas dla swoich pracowników szkolenia artystyczne. Piekliśmy więc kreatywne pierniki, dokształcaliśmy inżynierów z perspektywy, pomagaliśmy malować akwarelami. Szczególnie malowanie akwarelami przypadło wszystkim do gustu. Zabawa z kolorem odstresowuje. To jest dwa razy lepsze niż kolorowanki. Nie musisz martwić się o materiały – my wszystko zamówimy. Bo się na tym znamy.

Jeżeli to Ty decydujesz w swojej firmie to zadzwoń proszę i dowiedz się więcej.

Jeżeli jesteś pracownikiem i chcesz takich warsztatów przekonaj kogoś z góry żeby takie szkolenie zorganizować.

Przyjedziemy ze szkoleniem do Twojej firmy lub zapraszamy do nas

Organizowaliśmy zarówno w siedzibie klienta (np. ARUP – kurs rysunku perspektywicznego)

Jak i u nas w siedzibie ( Rheinzink – rysunek przestrzenny)

Dla Danone zorganizowaliśmy szkolenie z kreatywności – kreatywne pieczenie pierników. Były to zajęcia w centrum konferencyjnym.

Artystyczna wiosna z ColArt i Empikiem

W roku 2015 zorganizowaliśmy w całej Polsce cykl warsztatów z akwareli. Nosiły one nazwę Artystyczna Wiosna. W 15 miastach Polski w sklepach Empik uczyliśmy malować akwarelą. Produkty w postaci farb akwarelowych Winsor&Newton dostarczył nam ColArt International.

Zadanie było trudne z punktu widzenia logistycznego ponieważ w jednym czasie trzeba było zaangażować 27 trenerów którzy podczas zajęć mieli zarówno osoby z szkół podstawowych jak i emerytów.

Podołaliśmy temu zadaniu ponieważ w większości z tych miast mamy swoje filie.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny : 501-32-00-45

artystyczna wiosna w empiku
Michał podczas szkolenia Artystyczna Wiosna. Widać trójkę dzieci i trójkę dorosłych – duże wyzwanie dla trenera. Ale podołał!