GALERIA PRAC NA SPRZEDAŻ

Świetne rysunki w rozsądnych cenach
Rysunek na sprzedaż - Na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę rysunków na sprzedaż. Są wykonane przez wschodzących mistrzów którzy za parę lat będą sprzedawać swoje prace kilka razy drożej. Zyskasz na nich naprawdę dużo!
Kliknij tutaj
Tu znajdziesz doskonały pomysł na prezent
Rysunki na tej stronie są oryginalne. I taki będzie twój prezent dla bliskiej osoby. Oryginalny i niepowtarzalny. Nie spotkasz drugiego takiego samego. A wnętrze które ozdobi zyska na niepowtarzalności.
Kliknij tutaj
wesprzyj młodych artystów
Bycie artystą to nie jest łatwy kawałek chleba. Od pierwszych sprzedanych prac będzie zależeć to czy nie porzucą twórczości. Zobacz, nawet w takim wymiarze możesz stać się mecenasem sztuki. Od tego się to zaczyna.
Zobacz co jest do kupienia
Previous slide
Next slide

Rysunek na sprzedaż – na tej stronie zobaczysz co przygotowali nasi artyści. Na razie są młodzi ale za 10 lat cena za ich pracę wzrośnie i to bardzo. A Ty zyskasz na tych pracach. Poza tym będzie to świetna ozdoba do Twojego wnętrza lub wnętrza bliskiej Ci osoby. Każdy z tych rysunków jest niepowtarzalny i wnętrze też na niepowtarzalności zyska. Ale jest cos jeszcze – możesz stać się mecenasem sztuki! Dzięki Tobie młodzi artyści zyskają pewność siebie i nie porzucą artystycznej drogi!

Zobacz jakie rysunki były w tej galerii wcześniej:

Aktualne rysunki na sprzedaż :

Poniżej masz pokazane rysunki które są dostępne. Są one prezentowane od najnowszych u góry.

Jeżeli rysunek nie jest dostępny to będzie przy nim adnotacja SPRZEDANY

Przy rysunkach dostępny będzie od razu podana cena.

jeżeli nie znalazłeś nic dla siebie to wyślij proszę tę ankietę w której wyszczególnij co by cię inetersowało

W ankiecie masz 4 miejsc na 4 tematy. W każdym polu opisz jeden rysunek. Ja przekażę to artystom żeby nie rysowali na próżno. Wysyłając ankietę do niczego się nie zobowiązujesz. To nie jest zamówienie rysunki. Pokazuje nam tylko na co jest zapotrzebowanie.

Przykład: “Rysunek ołówkiem widoku Tatr, najlepiej w ujęciu poziomym. Format od A3 do B2 (formatu nie musisz podawać) Fajnie by było gdyby tatry było już w śniegu a na dole jesień”