O Nas

Wakacyjny kurs rysunku
Jestem treścią tego slajdu.Kliknij przycisk edycji, aby zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide

Nauka rysunku - kurs rysunku w Warszawie

Zapisz się na kurs rysunku i realizuj swoje twórcze marzenia

To jest nagłówek

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To jest nagłówek

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To jest nagłówek

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Moja Historia w Dominie

Było to w roku 2007 a może już w 2008. Nie myślałem, że to ja będę też rysował. I że całe moje życie zmieni się.

Pracowałem jako informatyk. Bardzo dobra praca. Wysokie zarobki. Ale w pewnym momencie stała się nudna.

Zauważyłem, że podczas rozmowy telefonicznej często cos sobie bazgrzę Tak sam było w szkole. Z tyłu zeszytu miałem więcej bazgrołów niż notatek od przedu.

Kiedy przechodziłem po Starówce z zazdrością patrzyłem jak ludzie rysują z pleneru.

I podjąłem decyzję. Spróbuję.

Opuszczałem trochę lekcji bo a to praca, a to nie chciało mi się, a to gdzieś wyjście lub leczenie kaca.

Pozmieniałem priorytety.

Teraz rysuję . Z pracy nie zrezygnowałem ale dzielę ją na pół z pasją twórczą.

Na razie nie zarabiam ale kto wie. Jak patrzę na jednego tylko z absolwentów Domina – Tytusa Brzozowskiego to wiem że i mi może się udać

Piotr Krawczykowski

kursantka 2007

Co mówią nasi kursanci ?

Opinie o naszej pracowni

       Pierwszy raz w Dominie pojawiłam się na kursie wakacyjnym w 2 klasie gimnazjum, z polecenia starszej koleżanki. Byłam w szoku jak luźna, swobodna i rodzinna atmosfera tam panuje. Totalnie pokochałam to miejsce i jestem już na 5 trymestrze, nadal z tymi samymi uczuciami. Mimo mojego słabego zapału do rysowania, patrząc na ludzi tutaj, na ich prace strasznie się nakręciłam. Dzięki tym żywym inspiracjom uświadomiłam sobie dlaczego to robię, a to chyba w tym wszystkim najważniejsze! Nauczyłam się tu nie tylko genialnej kreski, ale przede wszystkim zaraziłam się pasją. Z każdą wizytą jestem o krok bliżej perfekcji i osiągnięcia celu. I w tym miejscu powiem,ze zachęcam każdego, bez względu na wiek, predyspozycje, umiejętności. Wszyscy są ciepło przyjęci, ponieważ Domin to taka ogromna rodzina
Zosia Zabora
Kurs 2018
Domin, to chyba jedna z najlepszych rzeczy jaka mnie spotkała w tym roku. Za każdym razem, kiedy tu przychodzę od razu jestem szczęśliwa. Sposób w jakim prowadzone są lekcje bardzo mi odpowiada, luźna atmosfera, super ludzie, a przede wszystkim przyjemna i efektywna nauka. Bardzo mi się spodobało to, że nikt nie jest do niczego przymuszany i wszyscy motywują się nawzajem. A ilość dodatkowych zajęć, wyjazdów jest ogromną. Naprawdę nie ma nic lepszego od rozwijania swojej pasji w miejscu, które jest w tak niesamowity sposób temu oddane.
Kamila Wojtkiewicz
Kurs 2018
Domin- coś jest w tym miejscu, że siedzi się godzinami nad jedną pracą, ale chce się więcej i jeszcze lepiej! Ktoś ma lepszy warsztat niż ja- czy mi z tym źle? Po prostu mówię mu, że ma świetną pracę, pytam jak i czym rysuje, że uzyskuje taki efekt. Uczę się, dlatego nie boję się pytać, a jak coś mnie zachwyca to czemu mam tego nie powiedzieć nieznajomej osobie?
Jeszcze więcej chce nie tylko umieć, ale też wiedzieć i rozumieć. Szczególnie na zestawieniach, gdy słucham ludzi, którzy siedzą w architekturze od lat i co jakiś czas muszę wpisać w internet jakieś hasło, bo nie mam pojęcia co znaczy! To jedynie imponuje mi i dowodzi, że chce w ten świat wejść jeszcze bardziej, całą sobą! 
Milena Micun
Kurs 2018
Hej,
Chciałbym napisać opinie o Dominie. Uważam że Domin jest super szkołą. Mega się wkręciłam od pierwszych dni. Zaczęło się od kursu wakacyjnego, na który trafiłam przez przypadek. Ten tydzień tak dał mi się wkręcić w rysunek, że nie wyobrażam sobie jakbym miała teraz tu nie chodzić. Nauczyciele są mega wyrozumiali, wszystko zawsze dobrze wytłumaczą, nie krytykują gdy linia cały czas jest nie równa tylko zawsze na spokojnie pomogą.  Dodatkowo jest dużo śmiechu. Gdy nie ma mnie na zajęciach super jest to że mogę je w każdy dzień odrobić. Mega odpowiada mi ten luz, lecz to ze zarazem dokładnie każdy wie co ma robić. Zawsze wychodzę z zajęć pozytywnie naładowana i mam nadzieje ze tak będzie dalej.
Julia Żbikowska
Kurs 2018

Zapisz się do Nas na kurs rysunku

Kanał Nauka Rysunku Domin na TouTube

Zobacz czy nie zainteresuje cię :

Wolna Pracownia

Możesz siedzieć w pracowni nawet 7 dni w tygodniu i nic więcej już nie dopłacasz.

Soczewka

Wyjazdy skupieniowo-rysunkowe w miejscowości Soczewka

Plener rysunkowy

Zobacz gdzie jedziemy na najbliższy plener.

Historia Sztuki dr.Freusa

Jeden z najlepszych wykładowców od Historii Sztuki uczy w Dominie