KURS NA ASP

Kurs na ASP --- kurs artystyczny

Mnóstwo osób chce zmienić swój styl życia. Chcą poczuć poczuć artystycznej wolności. Tylko popatrz na Cezanne`a mógł mieć po ojcu bank - mógł opływać w luksusach ale on wybrał drogę artysty. I był nim do końca życia. A sławę, i to jaką, zdobył dopiero po śmierci. Co musi być takiego w twórczości, że ludzie są w stanie poświecić życie na malowanie i rysowanie.

co daje bycie artystą ?

wolny zawód

Pracujesz kiedy chcesz. Wolisz się wyspać i stanąć do sztalug o 14.00 - nie ma problemu. Chcesz głośno słuchać swojej muzyki podczas pracy - nikt Ci nie zabroni. Musisz w ciągu dnia gdzieś wyjechać - możesz przerywać pracę kiedy chcesz. Wybierz kurs na ASP!

inny wymiar

Kiedy nakładasz niebieski kolor na płótno. Kiedy szorstki węgiel zostawia ślad na papierze. Kiedy tworzysz coś z niczego jesteś w innym wymiarze. Nie myślisz o troskach dnia codziennego. A to wszystko zaczyna się już jak zapiszesz się na kurs na asp!

nietuzinkowi ludzi

Z jednej strony mówi się o artystycznej duszy. Czy zastanawiałeś się co to znaczy? To osoby myślące nie szablonowo, wrażliwe na piękno. Dołączając do kursu na asp takie osoby spotkasz. Taką nietuzinkową osobą się staniesz.

kreatywność

Świat ceni sobie ludzi kreatywnych. A kreatywność to podstawa kursu artystycznego. Tu nie przerysowuje się zdjęć. Nawet jak z niego rysujesz to zawsze robisz interpretacje. Nadajesz własny charakter , własną wrażliwość.

Nie ma na co czekać. Każdą nawet najdłuższą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go już teraz!

gdzie odbywają się lekcje rysunku

gdzie odbywa się kurs na asp :

ul. Filtrowa 63 lok. 42A

Potrzebujesz więcej informacji :

tel. +48 508 175 750
info@kontrastownia.pl

Nie krępuj się chętnie udzielimy Ci informacji.