KURS NA ARCHITEKTURĘ

Wysoka jakość rysunkowa
Popatrz na ten obrazek - tak nauczysz się rysować ! Osiągniesz to bo dostajesz 3 razy więcej godzin niż na zwykłym kursie.
Zapisz się
Próbne egzaminy na architektekturę
W każdą sobotę, konsekwentnie robimy próbne egzaminy. To w ciągu roku ponad 100 tematów. A kolejną setkę dostajesz na majowym maratonie.
Kliknij tutaj
Złota Dekada
Czy wiesz że przez 10 lat ( a nawet więcej) to kandydaci z naszej pracowni byli na pierwszym miejscu egzaminu na architekturę. Autor tego rysunku też był pierwszy.
Przejrzyj nasze kalendarium
Zaawansowane widzenie przestrzeni
Tu masz rysunek gdzie widać połączenie kreatywności i zaawansowanej persepktywy. Na zajęciach z modelowania i geometrii poprawisz kreatywność i widzenie przestrzenne.
Kliknij tutaj
Kreatywność - tego można się nauczyć
Tak ! I Ciebie też tego nauczymy. Przez ćwierć wieku wypracowaliśmy własne metody ale oparte na naukowych badaniach. Przygotowując się na architekturę umiejętności wykorzystasz też projektowaniu gier komputerowych i concept arcie.
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide

Cztery unikalne cechy

Wyniki

To co nas wyróżnia i nie ma tego żaden inny kurs to Złota Dekada. Czyli fakt, że przez dziesięć lat z rzędu to ludzie z naszej pracowni byli na pierwszym miejscu egzaminu na architekturę. W zeszłym roku najlepszy na egzaminie predyspozycyjnym na architekturę też był nasz kursant Szymon Nieciecki. Choć dla Ciebie najważniejsze jest to że masz olbrzymie szanse żeby się dostać na wymarzone studia architektoniczne.
A osiągamy je choćby przez Wolną Pracownię czy Próbne Egzaminy.

Wolna Pracownia

Drugim niepodważalnym argumentem jest Wolna Pracownia. Kandydaci na architekturę mogą korzystać z takich niepłatnych dodatków jak Archimistrz, Rozwojówka, Geometria i Próbne Egzaminy.
Archimistrz to szlifowanie jakości rysunkowej w wielu technikach. To również podróż przez znane obiekty od starożytności do czasów współczesnych.
Rozwojówka, to dodatkowe zadania i pobudzanie kreatywności
Zobacz ile zyskujesz !!!

Próbne egzaminy

O naszej sile stanowią słynne już Próbne Egzaminy. Chodzi w nich o to że jeżeli ktoś od nas jest na pierwszym miejscu to Ty korzystasz z tego że rysowałeś z tą osobą i każdy próbny egzamin był taki sam jak egzamin właściwy. Bo ten człowiek był obok Ciebie. Podczas "próbnych" nie tylko uczysz się po korekcie prowadzącego ale przede wszystkim tym, że możesz zainspirować się najlepszymi przykładami.

Maraton

Już w slajderze wyżej możesz przeczytać o tej korzyści. A matematyka jest prosta. Zobacz co zyskujesz :
Maraton przykładowo zaczynamy 4 maja. Egzamin jest 13 czerwca.to łącznie 40 dni.
40 dni x 2 bloki - popołudniowy i przedpołudniowy. Każdy blok to :
- 2 godziny na temat z wyobraźni
- 2 godziny na temat geoemtryczno kreatywny + 1,5 h na korektę i omówienie.
To razem 40 x 2 x5,5h = 440 godzin
A standardowy kurs to 36 zajęć po 4 h = 144h
Zobacz ile zyskujesz - nawet jak przyjdziesz na połowę.

Już teraz zarezerwuj sobie najlepsze miejsce na kursie :

Lub zadzwoń po więcej informacji : 501-32-00-45

Jeżeli chcesz dokładnie przeczytać o czym jest kurs , jaki jest jego program i jak uczymy zjedź na dół tam znajdziesz wyczerpujące informacje .

W czym pomoże ci kurs rysunku w naszej Pracowni

poniżej masz sześć najbardziej nurtujących problemów oraz opis w jaki sposób pomożemy Ci je rozwiązać

W opisach wielu egzaminów na architekturę pojawia się hasło wyobraźnia przestrzenna. Na naszym kursie na architekturę jest unikalny program który rozwija widzenie przestrzeni. Zajęcia są tak poukładane, że stopniowo będziesz widzieć więcej. A w przyszłości cały budynek będzie w Twojej głowie. Będziesz kontrolować każdy jego fragment.

Kreatywność to jest nauka. Są na to specjalne ćwiczenia.Nauczysz się tego. Nawet jak na początku będziesz siedzieć bez pomysłu nad pustą kartką. Dlczego część ośób mówi o sobie że jest niekreatywna? Bo istnieją cztery psychologiczne blokady które nie pozwalają jej się rozwinąć. My je likwidujemy. Dzięki naszym ćwiczeniom będziesz tworzyć !

Jeżeli nie wiesz jak zdać egzamin to my Ci w tym pomożemy. Mamy przecież ćwierć wieku doświadczenia. Mamy dla Ciebie setki ćwiczeń. Od zupełnie podstawowych po zaawansowane. Mamy też tematy z egzaminów od 1991 roku. Po takiej dawce materiału egzamin będzie dla Ciebie dużo prostszy. Pomożemy Ci rozwinąć kreatywność. Pokażemy Ci jak radzić sobie w konkurencji z innymi.

Perspektywa to podstawa w nauce rysunku pod architekturę. Zaczniesz od linii prostej. Potem przejdziesz przez płaszczyzny i dojdziesz do sześcianu. Na każdym kroku będziesz uczyć się od podstaw. A czuwać nad Tobą będzie prowadzący który tyle razy wyjaśni ci te zagadnienia aż się nauczysz. Cierpliwie i z zaangażowaniem.

No tego to jeszcze nie było. Nie dość, że pomożemy Ci podnosić predyspozycje do studiowania architektury to jeszcze znajdziesz pomoc w zakresie Matematyki, Fizyki, Polskiego i Historii Sztuki. A do Historii Sztuki mamy człowieka wybitnego – dr. Pawła Freusa.

Rysunek architektoniczny to nasza specjalność. Obejrzyj galerie na tej stronie a przekonasz się czego się nauczysz. Będziesz rysować budowle ze wszystkich epok. Przejdziemy przez większość istotnych zagadnień w perspektywie. Śmiało wykorzystasz w kadrze takie zjawiska jak Perspektywa z lotu ptaka czy żabia perspektywa.

Architektura jest fajna !

Teraz po latach wiem, że to był świetny wybór. Może i w innych zawodach zarabia się więcej ale ja chciałem studiować tylko to! Chodziłem do Domina w latach 2001-2003. Dostałem się na Architekturę za drugim razem. Za pierwszym zrobiłem kilka błędów które nie dały mi zbyt wysokich punktacji.

Teraz piszę te słowa po latach. Żeby zachęcić nowych kandydatów do tych studiów. A to dlatego, że cenię sobie to jak mogę pracować. Siadam przed kartką , choć częściej przed ekranem komputera i robię coś z niczego. Powstaje szkic który najpierw doprecyzowuję w rzutach a potem staje gotowy projekt. Mam małe kameralne biuro.Robię głównie domy jednorodzinne. I odczuwam olbrzymią satysfakcję kiedy na koniec procesu projektowego mogę zobaczyć swoje dzieło. Wiem wtedy że “nie wszystek umrę” Coś po mnie pozostaje.

Jeżeli jesteś kandydatem na architekturę to bądź wytrwały. Bo to zawód nietuzinkowy i niezwykle prestiżowy. Wzbudza szacunek i uznanie.

Pozwala również na działania artystyczne. Nie musiałem rezygnować z architektury żeby nadal uprawiać malowanie akwarelami. Szczególnie, że w Dominie mam teraz zajęcia, jak mawia Wojtek Domińczak – dożywotnio i za darmo. Nazywa się to Veteran Room (kliknij) – ja korzystam z akwareli które w Dominie prowadzi Grzesiek Wróbel – Mistrz ! – dla niego samego warto.

Andrzej Marczakowski

Jeżeli chcesz być architektem to zapisz się na ten kurs

To są świetne studia !

Nasi studenci architektury

Kilka opinii o naszej pracowni

Co mówią ?

Jestem bardzo wdzięczna szczególnie za pierwsze trymestry, na których była geometria. Wprawdzie na początku sądziłam, że wszystko jest bardzo powoli tłumaczone i większość z "podstaw" znałam, aczkolwiek potem byłam mile zaskoczona, ponieważ nauczyliście mnie naprawdę ciekawego spojrzenia na rysunek, mam na myśli wyczucie przestrzeni i konstruowania wszystkiego. Samemu ciężko jest nawet znaleźć jakiekolwiek materiały na ten temat,a tu wszystko było. Również odkryłam w sobie wielką miłość do rysowania geometrii. Naprawdę to uwielbiam. Podoba mi się także ogrom możliwości i energii które daje pracownia każdemu kto jest pracowity. Naprawdę serdecznie dziękuję za wszystko. Wiele się tu nauczyłam.
Kamila Prosowska
kursantka 2014
Wojtek, chciałabym Ci jeszcze powiedzieć, że pokoje tematyczne to naprawdę zajebista sprawa! Moje serce podbił pokój cienkopisowo-flamastrowy. Już ponad dwa tygodnie w nim przesiaduję. Jest tutaj najbardziej zajebista ekipa, codziennie. A Dominika jest najmilszą osobą jaką poznałam. Podziwiam ją, i cieszę się że mogę pracować pod jej bystrym okiem. O ile wcześniej po prostu bałam się cienkopisów, głównie przez to że ciężko naprawiać swoje błędy, to teraz z czystą przyjemnością podchodzę do każdego rysunku. I już widzę mega poprawę. Dziękuję Ci za tak wiele możliwości!
Magda Wiśniewska
Kursantka z 2017
Panie Wojtku, Chodziłam do Pana szkoły rysunku w Warszawie na kurs ok. 4 lata temu, przerwałam po około półtora roku, ale mam cały czas ten kurs i Pana słowa w głowie. Niby zwykły kurs rysunku a wyniosłam z niego tyle dla samorozwoju, że można to wręcz nazwać filozofia. I za każdym razem kiedy przestaję się rozwijać, mam dzień, w którym nic mi się nie chce, siadam do kartki, biorę ołówek albo pastele i zaczynam "rysować". Jak mi nie wychodzi rzucam rysunek w kąt, wracam za kilka dni i widzę co trzeba poprawić - aż do skutku. A jak uda mi się dokończyć, to i wiem czego chcę dalej w życiu. Dziękuję za wychowanie mnie. Bo nauczyć rysować, to się za dużo przez ten czas nie nauczyłam (ale wiem, że jeszcze kiedyś do pracowni wrócę). Natomiast wychować, to mnie Pana pracownia wychowała.
Natalia Frankowska
kursantka 2017
Dzień dobry, Po trzech latach uczęszczania na zajęcia w Dominie nadszedł moment podsumowania. W tym roku zdawałam maturę i starałam się o przyjęcie na Architekturę. Cały cykl zajęć i konsultacji w Dominie był podporządkowany temu jednemu celowi. Przez ten cały okres w uszach brzmiały mi Twoje słowa że talent nie istnieje i liczy się ciężka praca. Starałam się postępować według Twojego zalecenia. I teraz to co dla mnie najważniejsze - dostałam się na Architekturę we wszystkich miejscach, gdzie aplikowałam: Warszawa, Wrocław i Poznań. Dlatego też chciałam bardzo podziękować Ci za wkład pracy w moją edukację rysunkową, przekazać podziękowania wszystkim asystentom za ich trud i wyrozumiałość. Poza ukierunkowaną pracą w Twoim studiu panuje atmosfera, której będzie mi brakować - rzadko udaje się połączyć w tak dobry sposób pracę i przyjemność. Domin rządzi! Trzymajcie tak dalej!
Marzena Żołądek
Kursantka z 2017

Zapisz się do nas i przekonaj jak fajną atmosferę mamy !

Niżej Galeria a jeszcze niżej szczegółowy opis zajęć

Kurs na architekturę - Galeria !

Szczegóły kursu dla kandydatów na architekturę

Kurs na architekturę - cel ogólny

Kurs na architekturę - cel szczegółowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kurs na architekturę - program

Kurs na architekturę - opis zajęć

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kurs na architekturę - metody pracy

Kurs na architekturę - weryfikacja postępów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jak rysuje się architekturę - zobacz na filmach :