INNE

Co znajdziesz w zakładce inne:

Rysowanie w plenerze

Co roku wyjeżdżamy w fajne miejsca do rysowania za granicą. Żeby wyjazd nie kosztował milion monet dbamy aby zabrać cały autokar ludzi . Dzięki temu znacząco możemy obniżyć ceny. Zbieramy najambitniejsze osoby z całej Polski - ze wszystkich filii Szkoły Rysunku Domin. Pojedź z nami!

Blog domin

Publikujemy nie często ale za to merytorycznie. Na naszym blogu poczytasz o aktywności na kursach rysunku w Dominie. Znajdziesz tutaj też fajne lekcje rysunku od podstaw, krok po kroku. Czy chociażby porady osoby która dostała się w zeszłym roku na 5 Architektur w Polsce. Jak tego dokonać?

soczewka

Mamy też wyjazd skupieniowo-rysunkowy do Soczewki. Tylko pomyśl znów jedzie cały autokar ludzi - wszyscy w opór zmotywowani. Przez cały wyjazd siedzą i rysują. Az kipią pasją. A Ci którzy jeszcze jej nie mają w pewnym momncie też się nią zarażają.

rysunkowy kwadrans

Jak się ma tak zajebistą ekipę i uczniów i prowadzących to trzeba to wykorzystywać. I tak właśnie robimy. Prowadzimy Live`y a dokładnie prowadzi je sam szef szkoły szkoły rysunku Domin - Wojciech "Domin" Domińczak.

lekcja rysunku w twoim liceum?

Czemu nie? Było to tak ... Zadzwoniła Pani Dyrektor z LO w Sierpcu czy przyjechalibyśmy do nich. Sierpc ma kilka fajnych atrakcji więc wyjazd był atrakcyjny. Przez trzy dni robiliśmy warsztaty ze szkicowania, rysowania a nawet kreatywności. Może do Ciebie też przyjedziemy?

Jesteśmy w polsce

Każda filia Domina to oddzielny byt, oddzielna firma ale łącząc wspólne działania uzyskujemy efekt synergii. Razem jeździmy na plenery. Mamy wspólne
platformy do malowania akwarelami. Wymieniamy się materiałami
Zobacz co jest fajnego w różnych miejscach

kurs rysunku = domin

regulaminy i polityka prywatności

Jak masz ochotę je poczytać to kliknij poniższy przycisk. Ciekawa historia. Prawnie obsługuje nas mec. Maciej Grzesik. Okazało się, że uczyliśmy brata Pana Mecenasa - Adama który zajął kiedyś pierwsze miejsce na architekturze. Jaki ten świat mały 😉

A może chcesz kupić rysunek

Nasi prowadzący oraz najpracowitsi uczniowie przygotowują rysunki na sprzedaż. Możesz wejść w ten lin i zobaczyć co aktualnie jest dostępne. Zdarzają się dzieła wybitne a na pewno wszystkie trzymają poziom.

Zobacz jak jest w dominie: