FERIE

Kurs rysunku w ferie zimowe

Czas Trwania

Kurs trwa w ferie zimowe dla województwa mazowieckiego.

CZAS ROZPOCZĘCIA

Kurs rozpoczyna się pierwszego dnia ferii zimowych w województwie mazowieckim.

Tydzień

Tydzień rysunkowy zaczyna się w poniedziałek i trwa do piątku. Rysujesz przez pięć dni w tygodniu, od godziny 10:00 do 14:00.

Kurs rysunku w ferie zimowe

Kurs rysunku w ferie zimowe w Dominie w Warszawie

Kurs rysunku w ferie zimowe w Warszawie jest dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. W każde ferie startują nowe grupy! W 2 tygodnie kursu w ferie przerobisz material z całego trymestru!

Cennik kursów rysunku w ferie

Numer konta do wpłat to: 31 1020 1055 0000 9902 0521 6694

1 tydzień

550 PLN
  • Kurs rysunku w ferie
Popularne

2 tygodnie

989 PLN
  • Kurs rysunku w ferie
Popularne
Kurs rysunku od podstaw
To świetny czas żeby rozpocząć. Nie ma szkoły jest dużo wolnego czasu. Wprost idealnie żeby sprawdzić czy to jest to.
Zapisz się
Kurs mistrzowskiego rysowania architektury
Na tych zajęciach doszlifujesz perspektywę. Poznasz nowe techniki rysunkowe. A przez 12 dni codziennie będzie inna epoka. Przy okazji podszkolisz historię architektury.
Więcej informacji
Intensywny kurs akwareli
Kurs akwareli w ferie z Grzegorzem Wróblem - już samo nazwisko prowadzącego to gwarancja że nauczysz się świetnie malować. A poza tym są to zajęcia intensywne - dużo i w krótkim czasie.
Info o kursie akwareli
Kurs kreatywności i twórczego myślenia
To najciekawsza propozycja na ferie. Rzecz unikatowa. Najczęściej nie ma na to czasu w ciągu roku. W ferie nauczysz się jak projektować różne formy. Podniesiesz swoją kreatywność.
Info o kursie kreatywnym
Previous slide
Next slide

Cztery powody za Kursem w Ferie zimowe

Intensywnie

To właśnie ta cecha przyciąga najbardziej. Można zrealizować dużo materiału w krótkim czasie.

Sprawdzenie

Sprawdź czy chcesz to robić!

Wolny czas

Nie ma obciążenia szkołą

Maraton

Nie zmarnuj całego czasu na telefonie. Możesz wykorzystać ten czas rzetelnie i czegoś się nauczyć.

Już teraz zarezerwuj sobie najlepsze miejsce na kursie :

Lub zadzwoń po więcej informacji : 501-32-00-45

Jeżeli chcesz dokładnie przeczytać o czym jest kurs , jaki jest jego program i jak uczymy zjedź na dół tam znajdziesz wyczerpujące informacje .

W czym pomoże ci kurs rysunku w naszej Pracowni

poniżej masz sześć najbardziej nurtujących problemów oraz opis w jaki sposób pomożemy Ci je rozwiązać

Podstawowym kursem w ferie jest kurs rysunku. Można go dobyć na poziomie podstawowym, średnim lub zaawansowanym – choć dla zaawansowanych mamy inne propozycje : Kurs kreatywnego myślenia lub Kurs mistrzowskiego rysowania architektury. Kurs rysunkowy można odbyć w jednym tygodniu lub w dwa. Ma to duże znaczenie ponieważ gdyby ktoś chciał kontynuować zajęcia w roku szkolnym lub w wakacje to powinien wybrać opcję dwutygodniową. Jest to wtedy pełny trymestr.

Kreatywność to jest nauka. Są na to specjalne ćwiczenia.Nauczysz się tego. Nawet jak na początku będziesz siedzieć bez pomysłu nad pustą kartką. Dlczego część ośób mówi o sobie że jest niekreatywna? Bo istnieją cztery psychologiczne blokady które nie pozwalają jej się rozwinąć. My je likwidujemy. Dzięki naszym ćwiczeniom będziesz tworzyć !

Jeżeli nie wiesz jak zdać egzamin to my Ci w tym pomożemy. Mamy przecież ćwierć wieku doświadczenia. Mamy dla Ciebie setki ćwiczeń. Od zupełnie podstawowych po zaawansowane. Mamy też tematy z egzaminów od 1991 roku. Po takiej dawce materiału egzamin będzie dla Ciebie dużo prostszy. Pomożemy Ci rozwinąć kreatywność. Pokażemy Ci jak radzić sobie w konkurencji z innymi.

Perspektywa to podstawa w nauce rysunku pod architekturę. Zaczniesz od linii prostej. Potem przejdziesz przez płaszczyzny i dojdziesz do sześcianu. Na każdym kroku będziesz uczyć się od podstaw. A czuwać nad Tobą będzie prowadzący który tyle razy wyjaśni ci te zagadnienia aż się nauczysz. Cierpliwie i z zaangażowaniem.

No tego to jeszcze nie było. Nie dość, że pomożemy Ci podnosić predyspozycje do studiowania architektury to jeszcze znajdziesz pomoc w zakresie Matematyki, Fizyki, Polskiego i Historii Sztuki. A do Historii Sztuki mamy człowieka wybitnego – dr. Pawła Freusa.

Rysunek architektoniczny to nasza specjalność. Obejrzyj galerie na tej stronie a przekonasz się czego się nauczysz. Będziesz rysować budowle ze wszystkich epok. Przejdziemy przez większość istotnych zagadnień w perspektywie. Śmiało wykorzystasz w kadrze takie zjawiska jak Perspektywa z lotu ptaka czy żabia perspektywa.

Uczciwie wykorzystany czas w ferie na kursie

Broniłam się przed tym jak mogłam. Przecież ferie to czas na odpoczynek.

Na kurs zapisałam się ponieważ zrobiła to moja koleżanka a ja nie chciałam być gorsza. Może nawet nie tyle gorsza

Anna Wojda

Jeżeli chcesz być architektem to zapisz się na ten kurs

To są świetne studia !

Nasi studenci architektury

Kilka opinii o naszej pracowni

Co mówią ?

Jestem bardzo wdzięczna szczególnie za pierwsze trymestry, na których była geometria. Wprawdzie na początku sądziłam, że wszystko jest bardzo powoli tłumaczone i większość z "podstaw" znałam, aczkolwiek potem byłam mile zaskoczona, ponieważ nauczyliście mnie naprawdę ciekawego spojrzenia na rysunek, mam na myśli wyczucie przestrzeni i konstruowania wszystkiego. Samemu ciężko jest nawet znaleźć jakiekolwiek materiały na ten temat,a tu wszystko było. Również odkryłam w sobie wielką miłość do rysowania geometrii. Naprawdę to uwielbiam. Podoba mi się także ogrom możliwości i energii które daje pracownia każdemu kto jest pracowity. Naprawdę serdecznie dziękuję za wszystko. Wiele się tu nauczyłam.
Kamila Prosowska
kursantka 2014
Wojtek, chciałabym Ci jeszcze powiedzieć, że pokoje tematyczne to naprawdę zajebista sprawa! Moje serce podbił pokój cienkopisowo-flamastrowy. Już ponad dwa tygodnie w nim przesiaduję. Jest tutaj najbardziej zajebista ekipa, codziennie. A Dominika jest najmilszą osobą jaką poznałam. Podziwiam ją, i cieszę się że mogę pracować pod jej bystrym okiem. O ile wcześniej po prostu bałam się cienkopisów, głównie przez to że ciężko naprawiać swoje błędy, to teraz z czystą przyjemnością podchodzę do każdego rysunku. I już widzę mega poprawę. Dziękuję Ci za tak wiele możliwości!
Magda Wiśniewska
Kursantka z 2017
Panie Wojtku, Chodziłam do Pana szkoły rysunku w Warszawie na kurs ok. 4 lata temu, przerwałam po około półtora roku, ale mam cały czas ten kurs i Pana słowa w głowie. Niby zwykły kurs rysunku a wyniosłam z niego tyle dla samorozwoju, że można to wręcz nazwać filozofia. I za każdym razem kiedy przestaję się rozwijać, mam dzień, w którym nic mi się nie chce, siadam do kartki, biorę ołówek albo pastele i zaczynam "rysować". Jak mi nie wychodzi rzucam rysunek w kąt, wracam za kilka dni i widzę co trzeba poprawić - aż do skutku. A jak uda mi się dokończyć, to i wiem czego chcę dalej w życiu. Dziękuję za wychowanie mnie. Bo nauczyć rysować, to się za dużo przez ten czas nie nauczyłam (ale wiem, że jeszcze kiedyś do pracowni wrócę). Natomiast wychować, to mnie Pana pracownia wychowała.
Natalia Frankowska
kursantka 2017
Dzień dobry, Po trzech latach uczęszczania na zajęcia w Dominie nadszedł moment podsumowania. W tym roku zdawałam maturę i starałam się o przyjęcie na Architekturę. Cały cykl zajęć i konsultacji w Dominie był podporządkowany temu jednemu celowi. Przez ten cały okres w uszach brzmiały mi Twoje słowa że talent nie istnieje i liczy się ciężka praca. Starałam się postępować według Twojego zalecenia. I teraz to co dla mnie najważniejsze - dostałam się na Architekturę we wszystkich miejscach, gdzie aplikowałam: Warszawa, Wrocław i Poznań. Dlatego też chciałam bardzo podziękować Ci za wkład pracy w moją edukację rysunkową, przekazać podziękowania wszystkim asystentom za ich trud i wyrozumiałość. Poza ukierunkowaną pracą w Twoim studiu panuje atmosfera, której będzie mi brakować - rzadko udaje się połączyć w tak dobry sposób pracę i przyjemność. Domin rządzi! Trzymajcie tak dalej!
Marzena Żołądek
Kursantka z 2017

W Ferie Zimowe można odbyć Intensywny Kurs Rysunkowy
Można go zrobić w ferie mazowieckie jak również innych województw.
Zajęcia są od 10:00 do 14:00

Daję on wiele korzyści – trzy z nich to:

– nauczysz się dużo i szybko, bo jest to kurs intensywny

– jest to świetna oferta dla osób, które nie mają czasu w roku szkolnym z powodu innych zajęć

– twórczo i miło spędzisz czas wolny

Poziomy : początkujący lub średniozaawansowany
częstotliwość : – codziennie od poniedziałku do piątku

Czas jednego spotkania : 4 godziny zegarowych
Koszt 989 zł za dwa tygodnie zajęć – czyli 12 spotkań po 4 godzin zegarowych każde (60 godzin)

Za połowę czyli za jeden tydzień (6 spotkań po 4h każde) cena wynosi 550 zł (30 godzin)

Żeby się zapisać proszę wysłać maila na adres – domin@domin.pl

z podaniem imienia i nazwiska oraz terminu.

Po otrzymaniu takiego zgłoszenia wyślemy dalsze instrukcje.

Wysłanie maila nie zobowiązuje do przyjścia. Jest tylko zapytaniem o kurs. Dopiero wpłata jest ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa.

Inną ważną korzyścią jest to że nie utracisz całego wolnego czasu na komórce 🙂

A spożytkujesz go na coś wartościowego

WIELE OSÓB TRAKTUJE TEN KURS JAKO SPRAWDZENIE CZYM IM SIE TA TEMATYKA PODOBA

a potem dopiero kontynuują go w ciągu semestru lub na kursie wakacyjnym

Inne możliwości
Szybki Trymestr – w te 12 dni można zrobić materiał z dowolnego trymestru. Dla tych wszystkich którzy chcą przyspieszyć.

Ponieważ Ferie wypadają zazwyczaj w połowie Trymestru Zimowego można zrobić z wyprzedzeniem trymestr kolejny.
Jest to dobra opcja dla wszystkich tych którzy muszą przyswoić pewne umiejętności dużo szybciej.

Kurs kreatwyności i twórczego myślenia – to zajęcia wprowadzające lub doskonalące umiejętności komponowania i projektowania przestrzeni.
Codziennie od 9.00 do 16.00

Podczas tych zajęć ćwiczymy zagadnienia kreatywne których finałem jest forma przestrzenna + plansza wyjaśniająca ideę.
W pierwszym tygodniu tematy są bardziej abstrakcyjne
w drugim tygodniu bardziej “namacalne”.
Odpowiadając na często zadawana pytanie : W każdym tygodniu ferii realizowane są inne tematy i nie ma połówki lepszej lub gorszej.

Kurs Mistrzowskiego rysowania architektury

Są to zajęcia na których rysujemy tylko architekturę.

Odbywają się one od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-21.00

Co na nich zsykujesz :

– tematy lecą przez najważniejsze epoki architektoniczne – poznajesz tyle

– tematy są ambitne i wymagające

– rysujemy wnętrza-zewnętrza, różne faktury materiałowe,

a nade wszystko różne techinki – rysujemy od ołówka , przez pióro aż po sangwinę czy ecolinę – masz okazję wszytko to sprawdzić

Zapisz się bo dużo się nauczysz !