FACEBOOK GRUPY

Najważniejsze Dominowe grupy na facebooku

grupa 40 days

Grupa 40 days in a row

To jest wewnętrzna grupa pracowni Domin. Codziennie wrzucamy tu zadania. Robi to codziennie inna filia dlatego są one zróżnicowane i ciekawe.Zadania są ściśle powiązane w zprogramem na naszym kursie rysunku. Możesz je wykonywać w dowolnym czasie i tempie. Są zarówno rysunkowe jak i kreatywne. Dzięki temu bardzo podnosisz swojego skilla. Jeżeli chcesz dołączyć to kliknij obrazek lub przycisk po prawej stronie.

historia sztuki codziennie

Inne dzieło sztuki codziennie

Na tej grupie codziennie jest wrzucane inne dzieło sztuki. Robi to grono miłośników sztuk plastycznych. Wszystko pisane jest prostym i przejrzystym językiem. Możesz znacząco poprawić swoją wiedzę w tym zakresie. Grupa niezbędna dla kandydatów na architekturę i Akademię sztuk pięknych. Dołącz klikając obrazek.

lekcje rysunku za darmo

Darmowe lekcje rysunku

To jest taka fajna grupa na której wrzucane są lekcje za darmo. Najpierw pojawiają się w formie Live`a na Fan Page`u DOMIN a potem są tu. Świetna opcja dla tych którzy nie mogą skorzystać z kursów komercyjnych.

kurs akwareli w dominie

Akwarela

Akwarele w Dominie od lat prowadzi Grzegorz Wróbel. A tu jest grupa gdzie gnieżdżą sie akwareliści.

Wakacyjne plenery rysunkowe

Żeby nie przegapić żadnego wyjazdu powinieneś być w tej grupie. Tu ogłaszamy gdzie jedziemy w danym roku. A jeździmy rokrocznie. Zaczęło się od Wiednia w 1995 roku. A Potem były jeszcze :Londyn, Barcelona, Sztokholm, Lwów, Paryż. Zawsze fajna atmosfera zawsze fajna ekipa. Czasami warto się pospieszyć bo na przykład na plener do Toskanii (2019) miejsca zniknęły w ciągu kilku dni. Czasami jak chętnych jest dużo to robimy plenery nawet w dówch miejscach. Oprócz eskapad poza granice Polski tutaj też informujemy o wakacyjnym rysowaniu w ramach Korony Plenerów. Czyli o rysowaniu w każdym mieście polskim w którym jest filia Domina. Do grupy dołączysz klikając zdjęcie po lewej.

wykłady o sztuce prelekcje

Obiady czwartkowe

W nawiązaniu do słynnych Obiadów Czwartkowych z XVIII wieku. W tej grupie nawołujemy się na wykłady i wystawy w Warszawie i okolicach. Wygląda to tak, że jak ktoś "upoluje"newsa z fajnym wykładem czy wystawą to wrzuca na tę grupę. Dzięki temu ruszamy na różne inicjatywy. A jest nas moc. Kiedyś dostaliśmy zaproszenie na wykład od jednej z instytucji. Spytałem czy są jakieś ograniczenia. Usłyszałem, że nie ale jak 80 osób przyszło z Domina to okazało się, że nie ma tylu krzesełek. A ludzie u nas są abitni i chętnie na takie wykłady chodzą. Dołącz do grupy kilkając zdjęcie.

kaligrafia kaligrafowie

Kaligrafia

Grupa powstała pod auspicjami Domina a w pewnym momencie zaczęła żyć swoim własnym życiem. Jakież piękne rzeczy ludzie tam pokazują. Warto w niej być. Teraz to już trochę żyje własnym życiem. Miała być to wewnętrzna grupa naszego kursu. Ale zrobiło się fajne forum wymiany doświadczeń w kaligrafii. Czasami ogłaszamy tam nasze warsztaty.

perspektywa zaawansowana

Geometria

Grupa dla pasjonatów zaawansowanej perspektywy i 100 rzeczy. Ta grupa jest dla koneserów rysunku przestrzennego.

lekcje rysunku za darmo

E.Z.L.U.

Skrót E.Z.L.U. to Egzaminy Z Lat Ubiegłych. I jak sama nazwa wskazuje są tu egzaminy na architekturę z wielu miast i z wielu lat.

lekcje rysunku za darmo

Wykłady dr. Freusa

Dr. Paweł Freus - wybitny nauczyciel akademicki prowadzi w Dominie wykłady ze sztuki. Są świetne. A w tej grupie gromadzą się miłośnicy tych zajęć.