A200 zadanie 3 – 12 kółek

Kreatywność – OUT OF THE BOX
Zadania z końcówką 3 to będą zadania kreatywne. Tak więc z numerem 13, 23, 33 itd. dostaniesz pewną dawkę kreatywności. Bardzo często są takie zadania w ciągu czterech ostatnich lat dwa razy komisja liczyła na to, że się wyróżnisz na tle innych. Kiedyś nawet wprost to napisała.
Tylko pomyśl, na egzamin przyjdzie 600 osób trzeba wybrać sto najbardziej zbliżonych do modelu kandydata idealnego. Jedną z cech takiego kandydata jest kreatywność bo zawód architekta jest wybitnie kreatywny. Jest też interdyscyplinarny więc będą zadania na logikę, na zainteresowania sztuką, na umiejętność obserwacji. Na egzaminie, po przeczytaniu treści musisz samodzielnie określić czego chce od Ciebie komisja.
Twoim zadaniem na dziś jest graficzne „zrobienie” kółek. W imię zasady Out of the box.
PRO-TIP: jeżeli jesteśmy przy zadaniu 3 to najprawdopodobniej jesteś początkujący. W takich warunkach pomyślisz tak jak większość. Bardzo często pierwsze skojarzenie jest identyczne jak u innych. Odrzuć je. Ale gdyby to było zadanie 163 to jest szansa, że już myślisz inaczej, wtedy od razu możesz być tak, że generujesz pomysły unikalne.
Ściągnij poniższą matrycę i wypełnij kreatywnie kółka –>

Przykłady rozwiązań tego zadania




Życie bez celu jest błądzeniem
Z Postawy Domina