Egzamin na architekturę

Egzamin na architekturę - rady osoby która zajęła I miejsce

Jak zdać egzamin na architekturę? Na tej stronie znajdziesz wyczerpujący wywiad z Alą Sutkowską która zajęła I miejsce.  Wiele podanych tu rzeczy będzie dla Ciebie zaskoczeniem ponieważ burzy dotychczasowe przekonania. Ala rozprawia się z mitami które potrafią skutecznie zniechęcić do zdawania na architekturę. A jeden z trików jest tak niesamowity, że aż trudno w to uwierzyć że jest i  że działa.

Wojciech Domińczak (W.D.) rozmawia z Alicją Sutkowską (A.S.)

Wojciech Domińczak :  – Jaka była Twoja reakcja po ogłoszeniu wyników egzaminu na architekturę ? Zarówno po części rysunkowej jak i po dodaniu matur ?

Alicja Sutkowska : – Szłam sobie na Wydział Architektury żeby zobaczyć wyniki koło 12:00. To było po tym jak już mi wysłałeś wiadomość. Ale ja jej … nie odczytałam 😉 Patrzę  i … się popłakałam.  To były takie emocje. Ja tam szłam żeby zobaczyć czy zdałam czy nie. A tu taka bomba – pierwsze miejsce na egzaminie na architekturę , nie mogłam w to uwierzyć.

Kiedy już to do mnie dotarło to pomyślałam “Już mi nic więcej nie potrzeba w życiu”

W.D : – To będą dla Ciebie najwspanialsze wakacje. Ja pamiętam jak dostałem się na architekturę w 1994 roku to tak zeszło ze mnie ciśnienie. A potem 3,5 miesiąca błogich wakacji. A  i jeszcze tego samego roku otworzyłem kurs na architekturę.

A.S.: No u mnie tak długich wakacji to nie było ponieważ jeszcze musiałam odczekać aż przyjdą wyniki z matury.

Ala potrafiła rysować i była pracowita

Tu takie wcięcie nie będące częścią wywiadu.

Ala kiedy chodziła jeszcze na kurs na architekturę wykazywała się bardzo dużą pracowitością. Była pierwsza w rankingu dlatego  jej pierwsze miejsce na egzaminie na architekturę tym bardziej cieszy.

W trymetrze wiosennym zdobyła też tytuł rysunku tygodniaNasza szkoła rysunku przyznaje go na koniec każdego tygodnia w sobotę koło 18:00

Po prawej stronie masz ten rysunek.

A teraz wracamy do wywiadu …

kurs na architekturę

Dlaczego architektura ?

W.D. : – Ala, dlaczego architektura , dlaczego wybrałaś ten kierunek ? Co było impulsem ?
A.S.: – Jeszcze jako dziecko imponowało mi jak wchodziło się w jakieś miejsce oblane ludźmi którzy rysują. Siedzą z deskami i sobie rysują. To było w dzieciństwie. I to wywarło na mnie duże wrażenie.

Inne ciekawe artykuły z tej tematyki

To jest nagłówek

Naciśnij przycisk edycji żeby zmienić ten tekst.

Co lepsze ? teczka czy tuba ?

Naciśnij przycisk edycji żeby zmienić ten tekst.

42 piętro - plener nad chmurami

Naciśnij przycisk edycji żeby zmienić ten tekst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *